فراخوان عرصه سوم برای درج مطالب

عرصه سوم: موسسه عرصه سوم با ورود به چهارمین سال فعالیت خویش در حوزه جامعه مدنی، در صدد ارتقای ارتباطات خویش با تک تک اعضای جامعه در سراسر ایران است. از این رو تارنمای فارسی عرصه سوم علاقه مند است تا محلی برای بازتاب نظرات شهروندان ایرانی در موضوعات متنوع جامعه مدنی از هر نقطه ای ایران یا محلی که ایرانیان در آن بسر می برند، باشد. شما نیز می توانید مطالب خود را در قالب خبر، گزارش کوتاه، مقاله، خاطرات و مستندات در قالب عکس و ویدئو برای این تارنما ارسال و سهمی برای خویش در عرصه سوم دریافت کنید.

تارنمای فارسی عرصه سوم برای انتشار کلیه مطالب خود از راهنمایی پیروی می کند که شاخصهای معینی را برای کلیه نویسندگان و تولید کنندگان محصولات فرهنگی که قصد دارند مطالب خویش را در این تارنما منتشر کنند در نظر گرفته است. از این رو کلیه مطالب دریافتی با رعایت اصول این راهنما در تارنما در صورت لزوم اصلاح و منتشر خواهد شد.

از این رو مطالب و محصولات شما باید از اصول زیر پیروی کند:

مطالب نوشتاری در قالب مقالات باید دارای نام اصلی نویسنده، تاریخ نگارش و با ذکر منابع مشخص باشد.

اخبار و گزارشها باید مستند به تصویر یا ویدئو با کیفیت شفاف و دارای قابلیت انتشار به لحاظ کیفی در شبکه های اجتماعی چون یوتیوب باشد.

مطالب صرفا تحلیل وقایع باشد و از درج مطالب جانبدارانه یا توهین آمیز به مرام سیاسی، مذهبی، قومی و نژادی اجتناب کند.

حجم اخبار حداکثر 500 واژه، گزارشها بین 600 تا 750 واژه و مقالات بین 1000 تا 1500 واژه باشد.

اندازه تصاویر حجم ویدئو بین 10 تا 15 دقیقه باشد.

 شما می توانید مطالب خویش را نشانی الکترونیک سردبیری editor(at)arsehsvom.net ارسال و یا با مراجعه به صفحه “تماس با ما” تصاویر و ویدئو خویش را ارسال نمایید.

  نام شما (الزامی)

  ایمیل شما (الزامی)

  موضوع

  پیام شما

  ارسال فایل

  لطفا اطلاعات تصویر را وارد نمائید

  captcha